+

Chcesz, żebyśmy sporządzili dla Ciebie wycenę okien, rolet, drzwi, bramy lub parapetów?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami:

Aliplast

Tworzymy okna i drzwi aluminiowe, aby Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się oazą ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

Aliplast

X

Aliplast

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.

Od pierwszych lat działalności Spółka Aliplast skupiła się na inwestycjach i rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje ok. 1000 pracowników. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski i Europy zostały zauważone na rynku. Aliplast jest laureatem wielu wyróżnień i nagród przyznanych przez organizacje branżowe i biznesowe

Winkhaus

X

Winkhaus

Firma Winkhaus GmbH & Co. KG została założona w 1854 r. Przedsiębiorstwa Grupy Winkhaus zajmują się opracowywaniem technologii i produkcją najwyższej jakości systemów okuć do okien i drzwi oraz nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.
Motto firmy Winkhaus „Always precise” dotyczy utrzymywania pozycji czołowego dostawcy produktów i usług dla producentów okien i drzwi oraz jak również bycia członkiem społeczeństwa, który aktywnie bierze odpowiedzialność za ludzi i środowisko.

Glassolutions

X

Glassolutions

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain Saint Gobain, który od ponad 300 lat doskonali technologię produkcji szkła. Jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.
Misją Glassolutions jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych.

Aliplast Genesis 75

1

Trójkomorowy system okienno-drzwiowy przeznaczony do konstruowania okien i drzwi o podwyższonej izolacyjności termicznej. Parametry termiczne Genesis 75 spełniają wymagania, obowiązujące od roku 2021 (Uw od 0,90).

Podstawą systemu Genesis 75 są kształtowniki ram o głębokości 75 mm. Genesis 75 to system przeznaczony do projektowania konstrukcji okiennych oraz drzwiowych zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowie jedno lub wielorodzinnej. Duży zakres kształtowników/ profili oferowanych w ramach systemu Genesis 75, umożliwia projektowanie nowoczesnych okien, drzwi i witryn charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością.

W systemie Genesis 75 zastosowano nowoczesne materiały izolacyjne, będące obecnie nowością na rynku. Obok klasycznej okiennej uszczelki centralnej zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność) oraz nowatorski wygląd i estetykę.

System drzwiowy GN75 odporność na włamanie: drzwi jednoskrzydłowe w klasie RC2 i RC3 drzwi dwuskrzydłowe w klasie RC2 i RC3. Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL (Qualicoat 1518), kolory strukturalne, Aliplast Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Aliplast Loft View – kolory imitujące kamienne powierzchnie (Qualideco PL-0001), anoda (Qualanod 1808), bikolor.

Aliplast Steel Look (ST1000)

2

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną charakteryzujący się gładką i smukłą linią profilu.

Specyficzny kształt profilu (upodabniający konstrukcje do profili stalowych) nadaje konstrukcji industrialny, nowoczesny charakter.

STEEL LOOK 1000 jest systemem wyróżniającym się na rynku unikatowym designem.

Izolacyjność termiczna od 1,85 W/ m’ K.

Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL (Qualicoat 1518), kolory strukturalne, Aliplast Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Aliplast Loft View – kolory imitujące kamienne powierzchnie (Qualideco PL-0001), anoda (Qualanod 1808), bikolor.

Oferujemy drzwi podnoszono – przesuwne typu HS w systemie:

1

Aliplast ULTRAGLIDE

System o podwyższonej izolacyjności termicznej, przeznaczony do projektowania konstrukcji przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych. Konstrukcje przesuwne UG przeznaczone są do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, głównie indywidualnego i użyteczności publicznej .

System ULTRAGLIDE umożliwia konstruowanie dużych, a jednocześnie stabilnych okien i drzwi przesuwnych, o maksymalnej wadze skrzydeł wynoszącej : 250 kg dla opcji przesuwnej i 400 kg dla opcji podnoszono-przesuwnej.

Budowa konstrukcji: ościeżnica – system 3, 5 i 7-komorowy.

Możliwe kombinacje 2, 3 i 4-elementowe na bazie systemu dwutorowego.

Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL (Qualicoat 1518), kolory strukturalne, Aliplast Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Aliplast Loft View – kolory imitujące kamienne powierzchnie (Qualideco PL-0001), anoda (Qualanod 1808), bikolor.