+

Chcesz, żebyśmy sporządzili dla Ciebie wycenę okien, rolet, drzwi, bramy lub parapetów?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami:

O nas

Strona Zamowokna.pl umożliwia w prosty i wygodny sposób konfigurowanie, wycenę oraz składanie zapytań online na oferowane i produkowane przez nas okna oraz drzwi PVC.

Kilka kluczowych informacji o naszej firmie

1

Firma rodzinna z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji stolarki okiennej PVC.

2

Wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy do naszych zadowolonych Klientów już ponad 300.000 okien.

3

Na 99,84% wyprodukowanych przez nas okien Klienci nie zgłaszają żadnych reklamacji.

4

Czołowy producent stolarki PVC w Wielkopolsce, współpracujemy z Partnerami Handlowymi zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Od 1997 roku tworzymy z pasją nasze okna w północnej części Wielkopolski, w Chodzieży.

Od początku stawialiśmy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.

Wartością naszej firmy jest doświadczenie zespołu zarządzającego oraz produkcyjnego tworzących codziennie dla Państwa stolarkę PVC.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Schüco, Winkhaus i Glassolutions dostarczamy okna i drzwi PVC dopracowane w najmniejszych szczegółach, oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, dźwiękoszczelności oraz bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Nowy dom - filozofia

Naszą filozofią jest rozumienie i zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie wyposażenia budynków w stolarkę okienną i drzwiową.

Jakość dostarczanych produktów ma dla nas znaczenie priorytetowe.

Nieustanne doskonalenie stosowanych technologii produkcji oraz szkolenia kadry pracowniczej przyczyniło się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu jakości dostarczanych produktów oraz co dla nas najważniejsze, zadowolenia naszych Klientów.