+

Chcesz, żebyśmy sporządzili dla Ciebie wycenę okien, rolet, drzwi, bramy lub parapetów?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami:

Procural (dawniej Ponzio)

Tworzymy okna i drzwi Aluminium, aby Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się oazą ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

Procural

X

Procural

W konsekwencji akwizycji firmy Ponzio Polska przez Grupę Laumann w kwietniu 2023 roku – od początku 2024 roku nazwa firmy oraz produktów zmieniła się na PROCURAL. Pod tą marką firma planuje nadal konsekwentnie rozwijać asortyment systemów aluminiowych, które w ciągu 30 lat zdobyły już uznanie na rynku i są synonimem wysokiej jakości.

Firma Procural posiada bogate, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych i ekologicznych aluminiowych systemów budowlanych. Z powodzeniem realizuje projekty zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala tworzyć energooszczędne i nowoczesne elewacje, które wpisują się w krajobraz współczesnej architektury.

Winkhaus

X

Winkhaus

Firma Winkhaus GmbH & Co. KG została założona w 1854 r. Przedsiębiorstwa Grupy Winkhaus zajmują się opracowywaniem technologii i produkcją najwyższej jakości systemów okuć do okien i drzwi oraz nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.
Motto firmy Winkhaus „Always precise” dotyczy utrzymywania pozycji czołowego dostawcy produktów i usług dla producentów okien i drzwi oraz jak również bycia członkiem społeczeństwa, który aktywnie bierze odpowiedzialność za ludzi i środowisko.

Glassolutions

X

Glassolutions

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain Saint Gobain, który od ponad 300 lat doskonali technologię produkcji szkła. Jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.
Misją Glassolutions jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych.

PE78N

1

System o trzykomorowej konstrukcji profili z rowkiem okuciowym w standardzie Euro oraz rowkiem okuciowym stosowanym w oknach i drzwiach balkonowych z profili PVC lub drewnianych. Jest przeznaczony do konstrukcji okien o bardzo wysokich wymogach izolacyjności termicznej.
– wysoka izolacyjność termiczna – dzięki zastosowaniu wielokomorowej przekładki termicznej 42 mm oraz dwukomponentowej uszczelki centralnej
– możliwość wykonywania konstrukcji o dużych gabarytach
– duża swoboda w doborze różnego rodzaju okuć
– możliwość zlicowania skrzydeł okien z ościeżnicą (jedna płaszczyzna po stronie zewnętrznej)
– możliwość gięcia profili
– wiele sposobów połączeń narożnych
– różne warianty izolacyjności termicznej, w zależności od zastosowanych wkładów izolacyjnych: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+
– w wersji najcieplejszej PE78NHI+ z zamknięciem komory podszybowej i wkładem izolacyjnym z aerożelu, współczynnik przenikania ciepła Uf od 0,7 W/m2K
– możliwość tworzenia wielu wariantów okien np. rozwierano-uchylne, otwierane na zewnątrz, ukryte skrzydło itp.

PE50

2

System profili aluminiowych bez izolacji termicznej przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych: lekkich ścianek i przeszkleń, okien otwieranych oraz drzwi wewnętrznych.

Okna:
– głębokość konstrukcyjna wynosi 52 mm
– ściśle powiązany z innymi systemami Ponzio
– profile mogą być skręcane lub zagniatane
– listwy przyszybowe do rowka w standardzie euro
– możliwość zlicowania skrzydeł okiennych z ościeżnicą (jedna płaszczyzna po stronie zewnętrznej

Drzwi:
– możliwość wykonywania drzwi współpłaszczyznowych licujących się z ościeżnicą
– możliwość wykonywania drzwi przesuwnych ręcznie lub automatycznie
– głębokość konstrukcyjna wynosi 52 mm
– ścisłe powiązany z innymi systemami Ponzio
– posiada wiele wariantów wykonywania skrzydeł drzwiowych: z szeroka belka lub skrzydłem cietym pod katem 45 stopni, bez progu lub z progiem
– listwy przyszybowe do rowka w standardzie euro
– duża swoboda w doborze różnego rodzaju okuć

Oferujemy drzwi podnoszono – przesuwne typu HS w systemie:

1

SL1800

System podnoszono-przesuwny izolowany termicznie.
– dzięki zastosowaniu szerszej przekładki termicznej, skrzydła o większej głębokości oraz możliwości zastosowania grubszego szklenia do 61 mm osiągamy lepsze parametry termiczne poniżej Uw < 0,9 W/m2K
– możliwość wykonywania konstrukcji o dużych gabarytach, nawet 6-skrzydłowych
– wysoka szczelność na warunki atmosferyczne
– warianty termiczne: SL1800TT, SL1800TT+, SL1800TT HI, SL1800TT SHI
– duże gabaryty skrzydła do: LxH 3300×3000 mm lub 2300×3500 mm